Scania R480CB6x4HHZ

Handlekurv
MerkeModellÅrsmodellPris eks. MVAPris inkl. MVASlett
Send forespørselGå til handlekurven
Takk for din forespørsel.
En av våre kundemottakere vil motta din forespørsel og gi deg en tilbakemelding så fort som mulig.
Navn: *
E-post: *
Telefon:
Poststed:
Postnummer:
Land:
Melding: *
Kontakt selger
Metallco Oppland AS
www.opplandmetall.no
Jan Kihle
+47 99 62 97 51

Boks 46
2801 Gjøvik
Norge
Basis informasjon
GruppeTippbil
MerkeScania R480CB6x4HHZ
Årsmodell2010
LagerstedGjøvik
LandNorge
Pris
Velg valuta 
Pris eks. MVAkr 189 000 
MVA- 
Pris inkl. MVA- 
Detaljer
Lastebil klasse (USA)Stor - Klasse 7-8
Lager nr.107
Sist godkjent (dato):2019-04-24
1. gang reg.2010-05-12
Akselkonfigurasjon6x4
Km.stand555 877 km
Serie/VIN nummerYS2R6X40002053065
Reg. nr.SD51272
EuroklasseEuro 5
Akselavstand330/135
Type fjæringParabel-parabel
FørerhusSovehytte
FørersideVenstre
Effekt353 kW
Motorvolum12740 cm3
Engine ManufacturerScania
GirkasseGRSO905R Opti-Cruice
Maks nyttelast17 005 kg
Totalvekt30 000 kg
Lasterom11 m3
Lasterommets indre mål (L x B x H)4,5x2,4x1 m
TippinnretningBaktipp
Tank volum500 l
Kjøretøyets ytre mål741x255 m
Dimensjon Fordekk385/65 R 22,5
Dimensjon Bakdekk315/80R 22,5
FargeSvart
Utstyr/EkstrautstyrCruise control, Klimaanlegg, Førerhusoppheng - luft, Elektriske vinduer, Elektiske speil, Luftfjæret Førersete, Startsperre, Kjøleskap, Justerbart ratt, Stereo, Kjørecomputer, Takluke, Lyktespylere, Tåkelys, Tonet glass, Jekk, Varselstrekant, Underskjørselshinder, Differensialsperre, Kraftuttak (PTO), Retarder/intarder, EBS, Partikkelfilter, Tilleggsvarmer (Webasto)
SEND MELDING - Scania R480CB6x4HHZ
Jan Kihle
Boks 46
2801 Gjøvik
Telefon:+47 99 62 97 51
Epost:jan.kihle@metallco.com
Språk:Engelsk
Stian Osan
Boks 46
2801 Gjøvik
Telefon:+47 61 18 76 70
Mobil:+47 94 01 51 46
Faks:+47 61 17 04 71
Epost:stian@metallco.com
Melding til selger:
Navn: Epost: Telefon: Land:
Jeg ønsker at selger kontakter meg via:E-postTelefon
Kontakt oss
OsloFredrikstad Oppaker Toten Gjøvik Porsgrunn Larvik Kristiansand Bergen Vartdal Åndalsnes Molde Høgset Hommelvik Heimdal Harstad Tromsø
Bergen:
Metallco Bergen AS
Fleslandsvegen 73
5258 Blomsterdalen

Tlf: 55 34 17 70
bergen@metallco.com
Fredrikstad:
Metallco Kabel AS
Titangata 14
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 69 39 60 60
kabel@metallco.com
Metallco Stene AS
Borg Havnevei 11
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 940 15 298
metallco.stene@metallco.com
Gjøvik:
Metallco Oppland AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
oppland@metallco.com
Metallco NMF AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 84
firmapost@opplandmetall.no
Metallco EE Norge AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
eenorge@metallco.com
Harstad:
HRS Metallco AS
Skavdalsveien 6
9409 Harstad

Tlf: 77 03 13 90
post@hrs.no
Høgset:
Metallco Møre AS
Høgset Terminalen
6633 Gjemnes

Tlf: 71 29 48 00
post@hogsetterminalen.no
Kristiansand:
Sædberg Metall AS
Skibåsen 15
4636 Kristiansands

Tlf: 38 04 46 95
Larvik:
Jern og
Metallomsetning AS

Sagveien 1/3
3262 Larvik

Tlf: 33 14 03 40
post@jm-omsetning.no
Oppaker:
Larsen Skraphandel AS
Industrivegen 10
2166 Oppaker

Tlf: 915 17 678
post@skraphandel.no
Oslo:
Metallco AS
Strømsveien 287
0668 Oslo

Tlf: 23 14 26 10
post@metallco.com
Porsgrunn:
Metallco Grenland AS
Herøya Industripark

Tlf: 911 75 478
grenland@metallco.com
Toten:
Metallco Aluminium AS
Einav. 971
2843 Eina

Tlf: 61 19 87 70
aluminium@metallco.com
Tromsø:
HRS Metallco AS
Ringveien 88
9018 Tromsø

Tlf: 900 25 696
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Avdeling Heimdal
Heggstadmyra 3
7080 Heimdal

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Havneveien
7550 Hommelvik

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Vartdal:
Elektrogjenvinning
Møre AS

Vartdal
6170 Vartdal

Tlf: 70 04 04 60
Åndalsnes:
Metallco Møre AS
Øran Vest
6300 Åndalsnes

Tlf: 922 03 075
more@metallco.com