Volvo FH13-500 6x4

Handlekurv
MerkeModellÅrsmodellPris eks. MVAPris inkl. MVASlett
Send forespørselGå til handlekurven
Takk for din forespørsel.
En av våre kundemottakere vil motta din forespørsel og gi deg en tilbakemelding så fort som mulig.
Navn: *
E-post: *
Telefon:
Poststed:
Postnummer:
Land:
Melding: *
Kontakt selger
Metallco Oppland AS
www.opplandmetall.no
Jan Kihle
+47 99 62 97 51

Boks 46
2801 Gjøvik
Norge
Basis informasjon
GruppeSkapbiler Frys/kjøl/varme
MerkeVolvo FH13-500 6x4
Årsmodell2009
LagerstedGjuøvik
LandNorge
Pris
Velg valuta 
Pris eks. MVAkr 169 000 
MVA- 
Pris inkl. MVA- 
Detaljer
Lastebil klasse (USA)Stor - Klasse 7-8
Tilstand (1=dårlig-5=best):condition iconcondition iconcondition iconcondition iconcondition icon  5/5
1. gang reg.2009-09-11
Km.stand735 724 km
Akselkonfigurasjon6x4
Serie nr.YV2AG30D19A690830
Reg. nr.SD48241
EuroklasseEuro 5
Akselavstand490/137
Type fjæringLuft-luft
FørerhusSovehytte
FørersideVenstre
Effekt375 kW
Motorvolum12777 cm3
Maks nyttelast15 725 kg
Totalvekt29 000 kg
Kjøretøyets ytre mål10,15 x 2,60 m
Dimensjon Fordekk385/55R22,5
Dimensjon Bakdekk275/70 R 22.5
FargeHvit
BeskrivelseDe vil bli lagt ut flere bilder når vi kjører bilen inn til EU kontroll.
SEND MELDING - Volvo FH13-500 6x4
Jan Kihle
Boks 46
2801 Gjøvik
Telefon:+47 99 62 97 51
Epost:jan.kihle@metallco.com
Språk:Engelsk
Stian Osan
Boks 46
2801 Gjøvik
Telefon:+47 61 18 76 70
Mobil:+47 94 01 51 46
Faks:+47 61 17 04 71
Epost:stian@metallco.com
Melding til selger:
Navn: Epost: Telefon: Land:
Jeg ønsker at selger kontakter meg via:E-postTelefon
Kontakt oss
OsloFredrikstad Oppaker Toten Gjøvik Porsgrunn Larvik Kristiansand Bergen Vartdal Åndalsnes Molde Høgset Hommelvik Heimdal Harstad Tromsø
Bergen:
Metallco Bergen AS
Fleslandsvegen 73
5258 Blomsterdalen

Tlf: 55 34 17 70
bergen@metallco.com
Fredrikstad:
Metallco Kabel AS
Titangata 14
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 69 39 60 60
kabel@metallco.com
Metallco Stene AS
Borg Havnevei 11
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 940 15 298
metallco.stene@metallco.com
Gjøvik:
Metallco Oppland AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
oppland@metallco.com
Metallco NMF AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 84
firmapost@opplandmetall.no
Metallco EE Norge AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
eenorge@metallco.com
Harstad:
HRS Metallco AS
Skavdalsveien 6
9409 Harstad

Tlf: 77 03 13 90
post@hrs.no
Høgset:
Metallco Møre AS
Høgset Terminalen
6633 Gjemnes

Tlf: 71 29 48 00
post@hogsetterminalen.no
Kristiansand:
Sædberg Metall AS
Skibåsen 15
4636 Kristiansands

Tlf: 38 04 46 95
Larvik:
Jern og
Metallomsetning AS

Sagveien 1/3
3262 Larvik

Tlf: 33 14 03 40
post@jm-omsetning.no
Oppaker:
Larsen Skraphandel AS
Industrivegen 10
2166 Oppaker

Tlf: 915 17 678
post@skraphandel.no
Oslo:
Metallco AS
Strømsveien 287
0668 Oslo

Tlf: 23 14 26 10
post@metallco.com
Porsgrunn:
Metallco Grenland AS
Herøya Industripark

Tlf: 911 75 478
jek@metallco.com
Toten:
Metallco Aluminium AS
Einav. 971
2843 Eina

Tlf: 61 19 87 70
aluminium@metallco.com
Tromsø:
HRS Metallco AS
Ringveien 88
9018 Tromsø

Tlf: 900 25 696
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Avdeling Heimdal
Heggstadmyra 3
7080 Heimdal

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Havneveien
7550 Hommelvik

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Vartdal:
Elektrogjenvinning
Møre AS

Vartdal
6170 Vartdal

Tlf: 70 04 04 60
Åndalsnes:
Metallco Møre AS
Øran Vest
6300 Åndalsnes

Tlf: 922 03 075
more@metallco.com