Kaupe L3

Handlekurv
MerkeModellÅrsmodellPris eks. MVAPris inkl. MVASlett
Send forespørselGå til handlekurven
Takk for din forespørsel.
En av våre kundemottakere vil motta din forespørsel og gi deg en tilbakemelding så fort som mulig.
Navn: *
E-post: *
Telefon:
Poststed:
Postnummer:
Land:
Melding: *
Legg i handlekurv
Kontakt selger
Metallco Oppland AS
www.opplandmetall.no
Jan Kihle
+47 99 62 97 51

Boks 46
2801 Gjøvik
Norge
Basis informasjon
GruppeKrokhenger
MerkeKaupe L3
Årsmodell2007
LandNorge
Pris
Velg valuta 
Pris eks. MVAkr 64 000 
MVA- 
Pris inkl. MVA- 
Detaljer
Antall tidligere eiere1
1. gang reg.2007-06-07
Sist godkjent (dato):2019-12-02
Serie/VIN nummerYF93TPRK663010630
Reg. nr.JK2977
Aksel type3
Maks nyttelast22 960 kg
Totalvekt28 900 kg
BremserTromel
Type fjæringLuft-luft
Kjøretøyets ytre mål10,23m x 2,50m m
Resterende fordekk50 %
Resterende Bakdekk50 %
Dimensjon Fordekk265/70R19,5
Dimensjon Bakdekk265/70R19,5
Beskrivelse2007 Kaupe tipp henger for 6 til 7 meters krok kasser. Den ble EU godkjent 2/12-2019 og er klar for bruk. Vi har hatt tilhengeren siden den var ny og er eneste eier på den. Klar til bruk.
SEND MELDING - Kaupe L3
Jan Kihle
Boks 46
2801 Gjøvik
Telefon:+47 99 62 97 51
Epost:jan.kihle@metallco.com
Språk:Engelsk
Stian Osan
Boks 46
2801 Gjøvik
Telefon:+47 61 18 76 70
Mobil:+47 94 01 51 46
Faks:+47 61 17 04 71
Epost:stian@metallco.com
Melding til selger:
Navn: Epost: Telefon: Land:
Jeg ønsker at selger kontakter meg via:E-postTelefon
Kontakt oss
OsloFredrikstad Oppaker Toten Gjøvik Porsgrunn Larvik Kristiansand Bergen Vartdal Åndalsnes Molde Høgset Hommelvik Heimdal Harstad Tromsø
Bergen:
Metallco Bergen AS
Fleslandsvegen 73
5258 Blomsterdalen

Tlf: 55 34 17 70
bergen@metallco.com
Fredrikstad:
Metallco Kabel AS
Titangata 14
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 69 39 60 60
kabel@metallco.com
Metallco Stene AS
Borg Havnevei 11
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 940 15 298
metallco.stene@metallco.com
Gjøvik:
Metallco Oppland AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
oppland@metallco.com
Metallco NMF AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 84
firmapost@opplandmetall.no
Metallco EE Norge AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
eenorge@metallco.com
Harstad:
HRS Metallco AS
Skavdalsveien 6
9409 Harstad

Tlf: 77 03 13 90
post@hrs.no
Høgset:
Metallco Møre AS
Høgset Terminalen
6633 Gjemnes

Tlf: 71 29 48 00
post@hogsetterminalen.no
Kristiansand:
Sædberg Metall AS
Skibåsen 15
4636 Kristiansands

Tlf: 38 04 46 95
Larvik:
Jern og
Metallomsetning AS

Sagveien 1/3
3262 Larvik

Tlf: 33 14 03 40
post@jm-omsetning.no
Oppaker:
Larsen Skraphandel AS
Industrivegen 10
2166 Oppaker

Tlf: 915 17 678
post@skraphandel.no
Oslo:
Metallco AS
Strømsveien 287
0668 Oslo

Tlf: 23 14 26 10
post@metallco.com
Porsgrunn:
Metallco Grenland AS
Herøya Industripark

Tlf: 911 75 478
grenland@metallco.com
Toten:
Metallco Aluminium AS
Einav. 971
2843 Eina

Tlf: 61 19 87 70
aluminium@metallco.com
Tromsø:
HRS Metallco AS
Ringveien 88
9018 Tromsø

Tlf: 900 25 696
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Avdeling Heimdal
Heggstadmyra 3
7080 Heimdal

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Havneveien
7550 Hommelvik

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Vartdal:
Elektrogjenvinning
Møre AS

Vartdal
6170 Vartdal

Tlf: 70 04 04 60
Åndalsnes:
Metallco Møre AS
Øran Vest
6300 Åndalsnes

Tlf: 922 03 075
more@metallco.com